1

Tema: NAJ MASKARA........

NAJ MASKARA........???????

Odgovor: NAJ MASKARA........

Nosty, zbilja? Ja sam tu kupila jednom kad su tek došle, probala i u principu odmah je bacila u smeće, jako, jako sam nezadovoljna bila. Kao da ju nisam niti stavila. Od tada nikad više Maybeline.
Mislim meni ne treba neko čudo od maskare jer imam prirodno duge, samo što su mi na vrhovima blond.
Najčešće kupujem Loreal ili Lancome maskare.
Od Max Factora mi užasno suze oči, i strašno me peče ta maskara kad slučajno uđe u oko.

Da znate cure sad sam htela napisati Max Factor... mislim, još uvijek mi je jako dobra, daleko bolja od lorealove ali prekjučer su mi strašno suzile oči.. a sad ne znam jel to od maskare ili vjetra bilo.

Uglavnom, kaj se trepavica tiče. Imam jako guste i dosta duge trepavice ali kad češće koristim maskaru, prorijede mi se trepavice... jel to tak sa svima ili..?

Hell Hath no Fury like a Woman Scorned

Ova maskara je najbolja koju sam do sad probala
http://911.bg/parfum/pi/si_2499081.jpg Kosta kao MF 2000, a daje puno bolji efekat, bas fino uvije trepavice i da im' volumen.. Mana joj je sto se brzo susi..
Leukothea, za rast trepavica ti je najbolji vazelin.. Navecer, nakon skidanja sminke, stavi malo vazelina na prst ili staru cetkicu od maskare i utrljaj u korijen trepavica i stvarno postaju gusce.. To meni bolje funkcionise nego mazanje ricinusovim uljem

YSL Effet Faux Cils hvalim je na veliko!!!. Diorova mi bas i nije bila nesto imala sam je no jbg mucila me je ona debela cetkica glad
A drugo Bourjois Volume Glamour mi je isto super. no ysl the best superglad

nema maskare koju nisam probala, to mi je fetiš uz parfeme. moji favoriti su HR Lash Quein i YSL Faux Cils. i jako je dobra zadnja MF maskara za volumen.

2000 calories i Masterpiece

Probala sam i Dior i toliko hvaljeni Lancome, nista posebno, kvalitet ne opravdava cenu.

Ja imam samo san, običan malecki san u kom sam za pedalj bliži ponekoj zvezdi i ptici.

http://www.beauty-on-line.com/regulatio … rimmel.jpg

Rimmel Magnif `eyes je dobra

Beware the fury of a patient man

Moja najbolja maskara je definitivno Helena Rubinstein Lash Queen a probala ih dosta. I isplati se svaka kuna.

10

Imate prijedlog za maskaru koja izdužuje trepavice? Moje su zaista kratke i do sada nisam našla maskaru za koju mogu reći da je savršena

I ja imama jako kratke trepavice i probala sam jako puno maskara ali definitivno mi je pomogla Qlinique-High Definition Lashes Brush (sa jedne starne je obicna cetkica a sa druge je cesljic)...probaj odlicna je ;-)

Jer, ne, neće pomoći vrijeme da te više cijenim. Ne pomažu ni parfemi kad je čovjek smrad.

L'oral volume shocking je super, samo treba vremena da se naviknete na cesljic. Meni su se u pocetku slepljivale, a posle sam se navikla, i stvarno je super. Razlika u volumenu je ocigledna. Super mi je i MF Masterpeace max. Mnogo mi se vise svidja od obicne Masterpeace, jer daje veci volumen

Svako jutro kad se pogledam u ogledalo kazem sebi "Dobro jutro lutko"

Definitivno MF 2000 calorie. Sa nanesena 2 sloja maskare mogu sigurno držati parfem od 50 ml. na trepavicama glad glad glad

14

Clinique High Impact

MF 2000 calorie-drammatic look (i to smeđa)  wink

Ja sam dosta bleda i imam plavu kosu, tako da vec godinama koristim black/brown od raznih proizvodjaca. Crna maskara mi ne stoji lepo. Štrči. Trenutno koristim MF masterpiece max, takodje black/brown. Zadovoljna sam ovim izborom.

MF 2000 calorie dramatic look.
fantastican volumen bez sljepljivanja trepavica i bez grudvica.

Ja sam do sad koristila Maxfactor 2000 calorie i Avonovu Super full i obje su mi bile super i sad sam odlučila kupit L'orealovu Telescopic i stvarno je maskara odlična..
Prvi put kad sam namazala trepavice njome, mislila sam je bacit u smeće jer mi nije nimalo podigla trepavice, no nakon što sam drugi puta preko trepvica ih je poprilično izdužila i podigla, a nakon trećeg puta su izgledale savršeno! wink

Dirshow i Lancomove - sve, mada sam ja najvise volela Intencile.
Juce sam kupila neku Avonovu sa cesalj - setkicom . mislim da se zove Super full i zadovoljna sam.
U principu je uvek bitnija cetkica, i meni posto nemam nesto preduge ni prelepe trepuske - da uveim makazicama i namazem 3 x. I imam ovoooooolike trepavice onda.
Skidam mlekom namenjenim z a skidanje mascare i sve bude ok.

Interesuje me da li je neko probao Lancome Virtuose maskaru

Stvarno sam probala tisuce maskara, i trepavice su mi definitivno najveci adut u zavodjenju, i opcenito najvise paznje u sminkanju posvecujem trepavicama, pa mogu preporucit.
MAYBELLINE- ima definitivno najbolju i najcrniju tekucinu ( mislim maskaru)
                        - ODLICNA je nova maskara DEFINE-A-LASH

MAX FACTOR - MASTERPIECE najbolja definitivno

MAX FACTOR 2000 CALORIE DRAMATIC LOOK mi je extra!!! (nisam jos probala masterpiece, ali nameravam uskoro)

AVON DARING CURVES je takodje odlicna, a kad namazem u dva sloja savrsena!

prekjučer sam kupila fenomenalnu maskaru. YSL efekt lažnih trepavica. Do sad sam koristila onu 2000 kalory ili tako nekako i bila sam zadovolna. Ali ova je fenomenalna. Stavim samo jedan sloj i trepavice su mi ogromne a inače ih moram povečalom tražit.

24

Meni je do sada najbolja LOREAL INTENSIFIQUE.
Nisu loše ni:
- DEBORAH BLACK+LONG,
- BOURJOIS VOLUME GLAMUR ULTRA BLACK,
- ARTDECO PERFECT STYLING MASCARA.

25

lora27 je napisao:

prekjučer sam kupila fenomenalnu maskaru. YSL efekt lažnih trepavica. Do sad sam koristila onu 2000 kalory ili tako nekako i bila sam zadovolna. Ali ova je fenomenalna. Stavim samo jedan sloj i trepavice su mi ogromne a inače ih moram povečalom tražit.

Koja je to maskara?